Zagrożeniem dla technologii

Zagrożeniem dla technologii

Jednym z najbardziej konieczne negatywny wpływ technologii, która przejęła rzeczywistości współczesnego świata, jest fakt, że technologia ta jest Dokonywanie jego użytkowników słaby. Ta indolencja ma ogromny wpływ na nasze życie i jest w określony sposób, to rujnuje. Szał dla gier wideo, jak play station, XBOX, gry komputerowe itp jest wyraźnie widoczne u osób z wszystkich grup wiekowych, ale jest najbardziej rozpowszechnione w nastolatków. Te gry, że ich gracze siedzą na kanapie samej godziny, prowadząc ich do bycia ospały i nieaktywne. Mają tendencję do jeść, spać, badanie i zrobić każdy z możliwych rzeczy podczas grania w gry bardzo fascynujące. Przed nasza strona internetowa ewolucji tych grach, dzieci wykorzystywane do angażowania się w sporcie jak badminton, koszykówka i piłka nożna i dzisiaj każde dziecko jest po prostu zbyt zajęty, gry Bully, Snape, Barbie przygody itp. Te gry mają wpływ na płata czołowego mózgu, takie, że mózg dostaje używany do i uzależnionych od tych gier. Mózg nie pozwolić organizmowi wykonywać żadnych ćwiczeń fizycznych i organizm przyzwyczaja się do, do pozostałych i woli, są umieszczone na kanapie z pilotem w ręku, a nie pocenie się w palącym słońcu. To lenistwo prowadzi również do osoby jest zepsuty i nastrojowy cały czas.
Jeden przyzwyczaja się obszerne opracowanie do spędzania czasu w samotności i stara i pozwala uniknąć tłumów. To zachowanie może prowadzić do poważnych konsekwencji w domu jak również – dziecko nie chce opuścić jego kanapie i badania, chce jego jedzenie tam, które mogą powodować problemy wśród członków rodziny. Gry mają ogromną rękę do coraz większą stopień otyłości. Technologia dokonał rzeczy tak mało wymagające, że można cieszyć się i spędzić cały dzień, lub może być nawet więcej niż zabawy gry i że nic nie robi. Nie ćwiczeń fizycznych oznaczałoby, nie do żadnego wysiłku, który dalej oznacza coraz złogów tłuszczowych i wysoki stopień otyłości. Otyłość więcej informacji może być szkodliwa dla zdrowia – może to prowadzić do poważne problemy z sercem. Dziś, sobie sprawę, co robi ta technologia do nas, ale to rzeczywiście prowadzi do zniszczenia naszego stylu życia i może być przyczyną śmiertelnych. Otyłość może prowadzić do kryzys osobowości, który jest dalsze zwiększenie częstości samobójstw. W większości przypadków samobójstw są postrzegane wśród nastolatków.
Technologia pomaga nam wiele korzyści, ale jego zabierając dużo więcej niż to, co daje nam. Wreszcie jest ktoś, kto zdaje sobie z tego sprawę, istnieją pewne kroki podjęte przez kilka firm, aby uaktywnić jego graczy i oddają im w podejmowaniu ich zobacz ten link czasu. Następujące kroki nie prowadzą graczy do lenistwa; te gry rzeczywiście je odświeżyć i uczynić je aktywny fizycznie i psychicznie. Nowa gra, która została wprowadzona ostatnio „Wii” – Ta gra polega na całkowitej aktywności fizycznej gracza. Ma kamery dołączony do niego i nie działa za pomocą pilota ale raczej prace z powodu ruchów sprawia, że przed kamerą, również przeznaczony dla klientów, którzy chcą schudnąć i pozbyć się ich otyłość ale w ciekawy sposób – rejestruje te masy, a następnie daje szczegółowy wykres ilości kalorii, które trzeba stracić. Sprawdza również, czy na harmonogram ćwiczeń, który zaczyna się z nim. Innym bardzo ciekawym wynalazkiem jest „macie tańczyć”. Posiada 8 różnych części, każdy o kroku tanecznego na nim. Film tańczące lalki jest odtwarzany na telewizji i tańce gracza na macie po te same czynności. Prowadzi to do wykonywania jeszcze w niezwykły sposób. Zwiększa sprawność fizyczną i nie pogarszać, tak jak inne gry wideo.
Technologia jest również zapewnienie łatwość i komfort w pola osobistego, jak i biznesowych. Z powrotem biura usług outsourcingowych i Business Consultancy Services może dać właściwym kierunku biznesu i właściwy czas, aby skupić się na swoich podstawowych celów. Najbardziej konkurencyjne ceny i czas wydajne usługi można uzyskać.
EzineArticle.com Artykuł Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>